BİZ KİMİZ?

edepola.com

edepola.com 20 yıla yaklaşan lojistik tecrübesi ile ilk aşamada İstanbul ve Kocaeli bölgesinin sonrasında ise Türkiye’nin tamamına hitap edecek bir alt yapıyla, bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm lojistik-depolama ihtiyaçlarını karşılamak ve hayatlarını kolaylaştırmak üzere 27.000 m2 kapalı, 7.000 m2 açık alanlı Gebze'deki ilk deposuyla faaliyete başlamıştır.

edepola.com özellikle gelişmiş ülke vatandaşlarının 30 yılı aşkın süredir kullandıkları “kişisel depo” (self storage) sisteminin Türkiye'deki ilk örneklerinden biri olmasının yanında Dünya genelinde daha önce yapılmayanı yaparak kullanıcılara internet ortamında tamamen interaktif olarak kiralama ve diğer ilgili işlemlerin tamamını yapma kolaylığını sağlıyor.

edepola.com bireysel ve kurumsal müşterilerinin mobilya, elektronik donanım ve arşiv gibi ilave depolama alanına ihtiyaç duydukları her türlü eşyayı, uygun ödeme planları ve düşük maliyetlerle kendilerine tahsis edilen alanlarda depolamalarını sağlamaktadır.

edepola.com aynı zamanda kurumsal müşterilerine depolama ve elleçleme hizmetleri de vermektedir. Mevcut, öz mal ve kiralık depolarında hem depolama alanı hem de ekip/ekipmanlar ile müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır. edepola.com katma değerli hizmetler alanında da müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktadır.

edepola.com sahip olduğu proje yönetimindeki uzmanlık sayesinde müşterilerine sektörel bazda çözümler sunmakta ve proaktif bir şekilde müşterilerine yön gösterici danışmanlıklar sağlamaktadır. Bununla birlikte edepola.com`un sahip olduğu gelişmiş IT sistem alt yapısı ve tecrübesi, müşterilerinin, ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı, kesintisiz ve anında erişimini sağlamaktadır.

edepola.com ekibi olarak, ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için varız.

Tek Tıkla Hayatınıza Yer Açın!

*edepola.com bir KOCA Group iştirakidir.