Artık herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği güvenli, sigortalı, ucuz ve kolay depo seçenekleri edepola.com adresinde. Türkiye’deki en kolay ve pratik depolama hizmeti burada.

Depolama hizmeti almak için tek yapmanız gereken telefon numaramız 444 93 83 den veya web sitemiz üzerinden depolama fiyatlarını görüntüleyerek sipariş vermek. Şeffaf fiyat politikamıza göre internette herkese açık olan fiyatlarımızı görebilir ve dilerseniz siparişinizi oluşturabilirsiniz.

DEPOLAMA FİYATLARI

Depolama fiyatları depo büyüklüğüne ve kampanyalarımıza göre değişmektedir, büyük depo 7 m3 den fazla hacim sunarken standart fiyatı 144 TL+kdv, 3,5 m3 den fazla hacim sunan küçük depo standart fiyatı da 77 TL+kdv dir. Depolama hizmeti tüm Türkiye’den gelen ihtiyaçlara cevap verirken edepola.com a ait nakliye araçları yoğunluk sebebi ile şimdilik İstanbul ve Kocaeli illerine hizmet verebilmektedir. Diğer şehirlerden eşya depolama yapmak için telefon ile bilgi alarak eşyalarınızı edepola.com a getirmenin yollarını öğrenebilirsiniz.

Uygun Depolama Fiyatları

Çok eskiden beri ülkemizde insanımızın ihtiyaç duyduğu ama ülkemizde yeni ortaya çıkan eşya depolama sektöründe çok sayıda firma seçeneği varken yenilikçi yüzü ile Amerika ve Avrupa’da bile olmayan internetten işlem yaparak çok kolay depo kiralama hizmeti sunan edepola.com hep en avantajlı depolama imkanı sunmaktadır. Ayrıca depoladığınız eşyaların neler olduğunu unutmayın diye envanter kayıt sistemi ile hangi depoda ne eşyanız olduğunu düşünmenize gerek yok. Eşyalarınızı yükleriz, kapısını kilitleyip anahtarını da size verince, size özel kişisel eşya deposu merkez depomuza getirilerek yerine koyulur ve dilediğiniz zaman geri çağırarak eşyalarınızı geri teslim alabilirsiniz. Depolama hizmeti veren merdiven altı depolar artık eskide kaldı, pratik depo hizmeti almak artık hiç olmadığı kadar kolay. Tüm bu hizmetleri verirken fiyat avantajı da sağlamayı başaran edepola.com'u arayıp veya sipariş sayfasından fiyat almanızı öneriyoruz. Depolama fiyatlarının uygun olmasının en temel sebebi kurmuş olduğumuz verimli sistemlerdir. Depo özelliklerimizi ve fiyatlarımızı görmeden alışveriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz.


Burayı tıklayarak fiyatları görüntüleyebilir ve kiralama yapabilirsiniz.