Galeri

Eşya depolama sürecinde baştan sona profesyonel ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyor, size kusursuz bir depolama hizmeti sunuyoruz. Eşyaların adresinizden alınmasından depomuza yerleştirilene kadar tüm süreci şeffaf bir şekilde takip edebilir, eşyalarınızın güvenle depolandığına emin olabilirsiniz.

Operasyonel Sürecimize Ait Görsel Galerisi

Depolanmasını istediğiniz eşyalarınızı adresinizde demonte edebiliyoruz. Böylece deponuza daha fazla eşya sığdırabiliyorsunuz. Ayrıca kırılabilecek eşyalarınız daha güvenli bir şekilde depolanmış oluyor.

Mobilyalar, masa ve koltuklar, buzdolabı ve çamaşır/bulaşık makinesi gibi hassas beyaz eşyalarınızı ihtiyacınıza göre ambalajlama ve paketleme işlemlerini sizin adınıza yapıyoruz. İhtiyacınız olan tüm malzemeleri deponuzu kiralarken satın alabiliyorsunuz.

Depolanacak eşyalarınızı sizin için güvenle taşıyoruz. Tüm eşyalarınız adresinizde paketlenip kendi araçlarımıza taşınmakta.

Eşyalarınızı adresinizden alıyoruz, kiraladığınız eşya deponuza adresinizde sizinle birlikte yerleştiriyoruz. Oda sistemli depolarımız ile tamamen size ait olan eşya deponuza ürünlerinizi yerleştiriyor, sadece sizde bulunan anahtarı size teslim ediyoruz.

Kişisel eşya deponuzu Avrupa’nın en büyük eşya depolama merkezi olan depolama tesisimize getiriyor ve size özel ayrılan bölüme yerleştiriyoruz. Kişisel deponuzu burada dilediğiniz kadar muhafaza ediyoruz. Eşya depolama merkezimiz 7/24 güvenlikli, ısı, nem sensörleriyle anlık olarak kontrol edilmektedir.

Sorularınız Mı Var?

Bize Hemen Ulaşın

Eşya deposu kiralamak, depolar hakkında bilgi almak veya mevcut deponuz hakkında sorularınızı yanıtlamak için bizimle iletişime geçin. Bize farklı kanallardan mesai saatlerimizde ulaşabilir, tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Mesai Saatleri

08:30 – 18:30 (H.İçi)
09:30 – 12:30 (Cmt.)

İletişim Formu