Kim Kullanmalı?

fazla esyasi az yeri olanlar

Fazla Eşyası, Az Yeri Olanlar

Evde yazlık ya da kışlık olarak kullanılan veya bir müddet kullanmayacağınız eşyalarınız çok yer kaplıyorsa bunları ekonomik bir depo kiralayarak, evde geniş alanlara kavuşmanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştıracak harika çözümler edepola.com’da.

ticaret ve eticaret yapan firmalar

Ticaret ve E-Ticaret Yapan Firmalar

Ticareti ister internetten ister başka kanallar ile yapıyor olun ticari malları depolama şekli ve maliyetleri işinizin en zorlayıcı kısımlarından biridir. Mobil depolarımız ile lojistik depoların aksine çok esnek çözümler sunuyoruz. Dilerseniz lojistik operasyonunuzu da üstleniyoruz ve size sadece satışla ilgilenmek kalıyor.

kurumsal depolama

Kurumsal Depolama

Arşivleriniz ve ofisteki fazla eşyalarınız için değerli alanları harcamak yerine edepola.com’da depolayın. Biz arşiv ve eşyalarınızı güvenli alanlarımızda sizin için depolarken siz işinize daha fazla alan ayırın veya daha az kira ödeyin. Deponuzu geri çağırarak ya da kendiniz ziyarete gelerek arşiv ve eşyalarınıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

tadilat yaptiranlar

Tadilat Yaptıranlar

Evinizin dekorasyonunda bir değişiklik yaptıracaksanız eşyalarınız buna müsade etmeyebilir veya tadilat sırasında eşyalarınıza zarar gelmesi çok muhtemeldir. Bu riski ortadan kaldırmak ve işin daha kolay ve hızlı bitmesini sağlamak için 1-2 aylığına evde çok yer kaplayan eşyaları edepola.com ucuz eşya deposu ile depolayabilirsiniz.

ev degistirip tasinanlar

Ev Değiştirip Taşınanlar

Ev değiştirirken bazen evde kullanmayacağınız çok sayıda eşya olduğunu fark edersiniz ve bu eşyaları atmak istemezsiniz ya da apartmanınız kentsel dönüşüme giriyorsa dönüşüm sırasında tüm eşyalarınız, inşaat sonrasında da küçülen evinize sığmayacak eşyalarınız için bir yere ihtiyacınız varsa edepola.com bu iş için biçilmiş kaftandır.

yurt disinda yasayanlar

Yurt Dışında Yaşayanlar

Türkiye’de geçici süre ile ikamet eden yabancılar veya belli bir süreliğine yurtdışına taşınan vatandaşlarımız artık Türkiye dışında bulundukları süreler için gereksiz kira bedelleri ödemek yerine sahip oldukları eşyaları edepola.com’un güvenli ve ekonomik depolarında depolayabilirler.

ogrenciler

Öğrenciler

Öğrencilikte kira en büyük masraflardan birisidir. Sunduğumuz hizmetler ile edepola.com olarak öğrencilerin yanındayız. Yazın veya birkaç aydan fazla hiç uğramayacağınız evinizin kirasını boş kaldığı süre boyunca ödemek yerine edepola.com’u tercih ederek sezonluk depolama ihtiyaçlarınızı giderin.

askere gidecekler

Askere Gidecekler

edepola.com vatani görevini yapmak üzere askere gideceklerin yanında olmaktan gurur duyar. Askere gidiyorsanız vatani göreviniz boyunca boşuna kira ödemeyin, eşyalarınızı siz askere gitmeden teslim alıp döndüğünüzde de aynı şekilde size teslim edelim. Göreviniz boyunca eşyalarınızı ve ev kirasını düşünmenize gerek kalmasın.

tayini cikanlar

Tayini Çıkanlar

Görev yeri değişenler ve belli bir süreliğine tayini çıkan memur ve diğer meslek mensupları artık edepola.com ile eşyalarını güvenle depolayarak görev yapacakları şehirlere gönül rahatlığı ile gidebilirler. Görev süreleri sonunda döndüklerinde eşyalarını ilk günkü gibi teslim alırlar.