Her sene yepyeni bir yıla girmeden önce evlerimizde temizlik yaparken fazla eşyalarımızdan kurtulmak isteriz. Aklımızın bir köşesinde hep “Keşke evimde ek birkaç dolabım daha olsa...” veya “Bu kadar eşyayı nereye sığdıracağım?” gibi sorunlar vardır. Artık sizi rahatlatacak ve hafifletecek kiralık eşya depo hizmetini tek tıkla online ödeme yaparak kapınıza kadar getirtebileceksiniz. Üstelik siz salonunuzda güzelce kahvenizi yudumlarken www.edepola.com’da sizlere hizmet verecek olan arkadaşlarımız sizi yeni yılda fazla eşyalarınızdan kurtarmak için planlamalara çoktan başlamış olacak.

Kiralık Eşya Depo Hizmeti

Eviniz birazcık küçük olabilir. Bu küçük problem yüzünden evde zor anlar yaşadığınız zamanlar da olabilir. Herkesin hayallerinde daha büyük bir evde yaşamak vardır ama çoğu zaman hayaller boğazda bir yalıyken gerçekler Kadıköyde 1+1 daire olabiliyor. Hem taşınma masrafları hem daha büyük bir evin getireceği mali yük, hemde yıllardır yaşadığınız çevreden ayrılmanın vereceği hüzün. Tüm bunları bir araya getirince içine babannenizden kalan o güzelim koltuğu ve yanına daha sonra kullanacağınız bir kaç parça daha eşyayı koyabileceğiniz bir eşya deposu kiralayarak neden istediğiniz zaman çağırabileceğiniz bir odaya sahip olmak nekadar zor olabilir ki? Aslında çok kolay...

Kiralık Eşya Deposu Hizmeti Nasıl Başlatılır

Kiralık eşya depo hizmetinizi edepola.com adresinden veya telefon ile arayarak satın aldıktan ve edepola’da görev yapan arkadaşlarımızla randevu için karşılıklı uygun tarihleri belirledikten hemen sonra kiralık depo ’ya göndereceğiniz eşyalarınızı randevu saatiniz veya gününüz yaklaşmadan güvenli bir şekilde paketlemeye başlarsanız, sizlere yardımcı olacak personelimizin kiralık eşya deposu ile eşyalarınızı taşıma sürecini dola hızlandırmış, dolayısı ile ek personel ücreti ödemeden uygun fiyatlı deponuza kavuşmuş olursunuz.

Kiralık Eşya Deposu Tutacaklara edepola.com 'dan Tavsiyeler

Evinizde fazla yer kaplayan eşyalarınızı sahip olduğunuz kiralık depo 'ya göndermeden önce evde yapacağınız paketlemeyi daha kolay ve hızlı bir şekilde halledebilmeniz için sizlere tavsiyelerimizi aşağıda bulabilirsiniz;

  • Kiralık depo 'ya göndereceğiniz eşyaların bir listesini yapın. Bu listeye evinizin hangi odasından gönderdiğiniz ve/veya eşyaların kime ait olduğuna dair başlıklar yazın. Daha sonra hangi eşyanızın evin hangi bölümüne ait olduğunu hatırlamanız için size çok yardımcı olacaktır.
  • Yaptığınız listedeki eşyaların ağırlık ve/veya hassasiyetine göre kolilerinizde en alta, ortaya ve en üste yerleşecekleri sırasıyla not alın. Hem bu sayede kolilerinizi kiralık eşya deponuzdan evinize geri çağırdığınızda hangi eşyanızın nerede konumlanmış olduğunu da vakit kaybetmeden kolayca bulmuş olursunuz.
  • Yine kiralık eşya deponuza göndereceğiniz eşyalarınızı görsel anlamda hatırlamanız için (Özellikle uzun sureli eşya depolayacaklar için faydalı olabilir.) cep telefonunuzla fotoğraflarını çekebilirsiniz.
  • Eşyalarınızı paketlerken hepsini tek bir günde halletmeye çalışmayın. Kiralık eşya depo için www.edepola.com’dan aldığınız randevu tarihinden mümkünse bir hafta öncesi paketleme yapacağınız eşyalarınız için hangi gün neler yapacağınızın programını yapın.

Diğer www.edepola.com blog yazılarımızda kiralık depo hizmeti satın aldıktan sonra yapmanız gerekenler, taşınırken ve/veya evlerinizde temizlik, eşya düzenleme yaparken sizlere çok yardımcı olacak tüyolarımızı bulabilirsiniz.