KURUMSAL DEPOLAMA

Mükemmel Lokasyon

Mükemmel Konum

TEM ve E-5 otoyolunun kesişiminde bulunan depomuz kusursuz lokasyona sahip olup lojistik operasyonlarınız için önemli kolaylık sağlayacaktır.

Süre Sınırlaması Yok

Süre Sınırlaması Yok!

Kurumsal depolama alanlarınızda 1 aydan başlayan süreler ile siz ne kadar isterseniz o kadar süre boyunca hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal depolamada alan derdi yok!

Alan sınırlaması yok!

100 m2'den 1000 m2'ye kadar her şirketin ihtiyacına uygun depolama alanları.

Aidat Derdi Yok

Aidat ve Sürpriz Maliyet Derdi Yok

Her ay hizmet olarak karşınıza çıkan maliyetlere son. Tüm ek hizmet bedelleri teklif ile tarafınıza bildirilir.

Forklift Kiralama

Mal Kabul ve İade Hizmeti

Depomuzda bulunan uzman taşıma personeli ve forkliftler ile paletli/paletsiz tüm yükleme boşaltma işlemlerinizi en kısa sürede halledebilirsiniz. Operasyon ihtiyaçlarınız için sadece e-mail atmanız yeterli.

7/24 Güvenlik ve Isı Nem Kontrolü

7/24 Güvenlik ve Isı-Nem Kontrolü

7/24 kamera ve fiziksel güvenlik önlemleriyle korunmakta olan depolama alanlarımız edepola.com güvencesinde. Ayrıca günlük ısı/nem kontrolleriyle kurumsal depolama alanlarınız sıcağa, soğuğa, nem ve küfe karşı güvencede.

Ofis Depolama

Ofis Depolama

edepola.com ile ofis eşyalarınızı kurumsal depolama hizmetiyle depolayabilirsiniz. Ofisinizden taşınmak zorunda kalabilir, daha küçük bir ofise geçebilirsiniz veya arşiv depolayabilirsiniz. Ofis depolama ile çalışma alanlarınıza yer açabilir, daha rahat bir ortamda çalışma şansını yakalayabilirsiniz.

KURUMSAL DEPOLAMA

Kurumsal Depolama

Firmamız, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir. Gebze lojistik merkezimizde operasyonel lojistik depolama hizmeti vermekteyiz.

Tesislerde bulunan forkliftler ve bilgisayar ortamında takip imkanlarına sahip uzman ekibimiz, üstün kalitede sundukları hizmetleri ile müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadırlar.

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 93 83 Çağrı Merkezimiz veya aşağıdaki Kurumsal İletişim Formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL İLETİŞİM FORMU

Kurumsal başvuru ve bilgi için formu doldurup yollayabilirsiniz.