EŞYA DEPOLAMA

eşya depolama

Geçici bir süre ile başka bir şehre ya da ülkeye taşındığınızı düşünün. Halihazırda kullandığınız eşyalarınızı siz dönene kadar nerede muhafaza edeceğiniz günümüz koşullarında çok büyük bir sorun teşkil eder. Üstelik eşya depolama, sırf taşınırken karşılaştığınız bir sorun da değildir. Tadilat gibi durumlarda yaşam alanlarınızda ya da iş yerlerinizde de eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kısa veya uzun süreli iş ya da ev ile ilgili materyalleri ek eşya depolama alanlarında muhafaza etmek pek çok sebeple gerekli olabilir.

Eşya depolama konusunda eski sistem çözümler günümüzde yarardan çok zarar getirebilir. Eşyalarımızı emanet ettiğimiz yerin güvenliği çok önemli bir husustur. Tanıdıklara ait evlerin bodrumlarında ya da apartmanların depo olarak kullanılabilen bölmelerinde genellikle yeterli güvenlik önlemleri alınmamıştır. Nem, küf ve haşereler eşyalarınızı bekledikleri yerde zarara uğratabilir. Eşyalarınızın, güvenli bir ortamda korunmadığı bu durumlarda, çalınma ve zarar görme riski, uykularınızı kaçırabilir. Güvenerek emanet edebilmenin getirdiği iç huzuru işte burada çok önemlidir.

Kişisel bir depo seçerken öncelikler; Güvenlik, nem kontrolü gibi hususlardır. Günümüzün hızlı şehir yaşantısında, size lazım gelen depo ölçüsünü, sayısını ve nakliye hizmetini online şekilde seçip, ödemeyi de hem uygun fiyatlarla hem de taksit imkanıyla yine online olarak yapabilmek oldukça büyük bir avantajdır. Hatta daha önceden olsa bu uzak bir hayal olarak algılanabilirdi. Ama şimdi edepola.com olarak hayallerin gerçek olduğu bir zamana adım atmanızı sağlıyoruz.

Eşya depolama ile ilgili pek çok avantaj, kısa süreli veya uzun süreli, kişisel tercihlerinize bağlı çözümler sunmaktayız. Nakliye istediğiniz takdirde istediğiniz güne randevu verebilir, randevu verdiğiniz gün nakliye ekibimiz sizin verdiğiniz adreste olacaklardır. Ayrıca işinizi kolaylaştırmak adına deponuzun yanında koli, koli bandı, balonlu naylon gibi yan ürünleri de sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir sorunda bize ulaşabilir canlı destek alabilirsiniz.

Aşağıdaki depo seçeneklerimizden kendinize uygun olanı seçip sipariş vermeniz yeterli.

PAKETLERİMİZ
Küçük Depo

Standart Depo

420 TL + KDV

AYLIK FİYAT
İncele & Kirala
Büyük Depo

Büyük Depo

690 TL + KDV

AYLIK FİYAT
İncele & Kirala
Mega Paket

XL Depo

980 TL + KDV

AYLIK FİYAT
İncele & Kirala
Park Alanı

Kurumsal Depolama

444 93 83

Özel Fiyat
İncele