Mevsim dönüşleri hepimizin kabusudur. Günümüzde yaşadığımız hareketli büyük şehirlerde evlerin metrekareleri giderek azalmakta. Eşyalarımızı yerleştireceğimiz kısıtlı alanları rahat ve huzurlu bir şekilde kullanabilmemiz için çok doğru bir şekilde planlamalıyız. Eşya depo hizmeti ile bu zahmetten kurtulabilirsiniz.

Eşya Depo ile Evinizde Yer Açın!

Peki bahar temizliğini neden bahar ayları gelmeden yapmalısınız?

- Tatil zamanı satın aldığınız fazla eşyalara evinizde koyacak yer bulamıyorsunuz ve yaşadığınız alanı giderek daraltıyor. Özellikle çocuklu ailelerin evinde geçireceği yaşam kalitesini bozmaya başlıyor. Tatillerde çocuklarınıza veya kendinize satın aldığınız onca eşyaya yer bulmadan önce temizlemeniz, ayıklamanız, organize etmeniz ve ne kadar bir depolama alanına ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekiyor. Bütün bunları yapmaya erkenden başlamanız bahar aylarında güzel havanın tadını çıkartmanızı sağlayacak.

- Kış ayları herkesin en çok hasta olduğu zamanlardır. Yaşadığımız alanlar en çok kış aylarında havasız kalır. Bahar aylarında yapacağınız temizliği ve eşya depolama işlerini kışın yaparsanız evinizdeki hava sirkülasyonu ve kalitesini de arttırmış olursunuz. Böylelikle keyifli vakit geçirmek için size ve çocuklarınıza daha temiz ve ferah bir yaşam alanı kalmış olur.

- Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz zamanlar kış aylarındadır. Bahar temizliğine erkenden başlayıp, evinizin ne kadar büyüklükte bir depoya ihtiyacı olduğuna erken karar verirseniz, bahar ayları geldiğinde üzerinizdeki bu yükü hafifletmiş ve haftasonları kıymetli vaktinizi dışarıda güzel havada gezerek geçirebilirsiniz.

Eşya Depo İstanbul

Evinizde bahar temizliğine başlamadan önce kendinize güzel bir program yapın. Bütün yapılacak işlerinizi tek bir haftasonuna veya tek bir güne sığdırmayın! Eğer İstanbulda yaşıyorsanız çok yoğun olabilirsiniz ve bir kaç günde depolama yapmak çok can sıkıcı gözükebilir ama yine de eşya depo hizmetini İstanbulda kullanacak kişilerin mutlaka depolamayı önceden planlayıp son güne sadece taşıma işini bırakmaları doğru olacaktır. Tamamlanacak işler listenizi günlere bölün ve her gün azar azar yapın. Böylelikle hem yorulmamış, hem günün diğer saatlerini kendinize ayırmış, hem de kendinize belirlediğiniz tarihte evinizin tüm işlerini bitirmiş olursunuz.

Eşya Deposu Fiyatları

Bahar gelmeden eviniz artık daha düzenli ve hareket edilebilir olduğu için tek yapmanız gereken eşya depo hizmeti satın alacağınız veya farklı yerlere göndereceğiniz yani eşyalarınızı taşıyacak olan firmaları evinize çağırmak olacak! Bu hizmeti araştırırken tabiki en önemli konulardan birisi de depo fiyatları olacaktır. Fiyat konusunda en düşük olanı seçmeniz her zaman size avantaj sağlamayacaktır çünkü sadece en ucuz olduğu için tercih ettiğiniz bir firma daha sonradan başınızı ağrıtabilir. Bu yüzden deponun sağladığı ve sağlaması gerektiği özellikleri iyice değerlendirmenizi öneririz.