Kiralık depo tutarak eşya depolamanın asıl amacı evde karışıklığa sebep olan ama ileride lazım olacak ve ayrılamadığınız kışlık veya yazlık kıyafetler, ofiste yıllarca saklanması gereken evraklar veya tüm eşyaları belirli bir süreliğine ortadan kaldırmak olsa da yeni bir şehire taşınırken henüz uygun bir ev bulamayanların en çok başvurduğu yöntemdir. Depoların sayısını istediğiniz zaman eşya sayınıza göre arttırıp azaltabilir ve sadece kiraladığınız ve o ay kullandığınız kadar depo ücretini ödersiniz.

Kiralık Depo İstanbul

Özellikle Türkiye şartlarında en çok göç alan şehrimiz olan Kocaeli ve İstanbul'da kiralık depo ile eşya depolama hizmeti çözümleri yeni yeni yaygınlaşan ve insanların gün geçtikçe bu ihtiyacı farkettikleri bir çözümdür. Bu sayede daha şehre taşınmadan eşyalarınızı parti parti göndererek nakliye maliyetini düşürebilir ve eşyalarınızın sizden önce varmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında taşınacağınız evde tadilat yapılacaksa evin bir kısmında yaşamınıza devam ederken diğer kısımlarına koymayı planladığınız eşyaları evdeki çalışma bitinceye kadar kiralık depoda tutabilirsiniz.

Kiralık Depo'yu Neden Kullanmalısınız?

Kiralık depo hizmetini kullanmak için başka bir sebep de metrekare kira fiyatlarının bir ofisten veya evden çok daha ucuz olmasıdır. Örneğin bazı meslek gruplarında olan 5-10 yıl evrak saklama zorunluluğu yüzünden bir şirket 30 adet koliyi ofiste 10 metrekare alanda saklayabileceği ve ofis kiralarının İstanbul'da aylık ortalama 50 tl/metrekare olduğu düşünülürse, ofis kirasının yaklaşık 500 TL+kdv lik kısmı bu 30 adet kolinin depolandığı alana harcanmış olur. Bunun yerine edepola.com'da 30 kolinin sığabileceği daha akılcı bir çözüm olan depo kiralamanın indirimsiz fiyatı aylık 77 TL+kdv dir. Kısacası ofis arşiv ve evraklarını depolamak %85'i aşan fiyat avantajı sağlar. 30 koli dolusu arşivi olan bir firma bu evrakları kendi ofisi yerine depo kiralayarak bir yılda 5000 TL yi aşan bir avantaj sağlamış olur. Akıllı çözümlerimiz için hemen arayın 444 93 83 .

Ev veya ofis eşyalarınızı depolayın hayatınıza ve işinize yer açın